2013 BOYS District 11 All-District Teams
Boys Division I   -   1st Team
Mike Wells Delaware Hayes
Nick Deitsch Olentangy Orange
Seth Clark Olentangy
JaSean Tate Pickerington Central
DeVon Price Pickerington North
Jordan Dartis Newark
Alex Radkiewicz Olentangy Liberty
Jalen Dartis Newark
Michael Deleon Olentangy Liberty
Boys Division I   -   2nd Team
Duke Cunningham Mt. Vernon
Craig Matthews  Olentangy
Kevin Crawford  Watkins
Teddy Metzen Newark
Khalil Iverson Delaware
Brady Harris Olentangy Orange
Nick Nossaman Olentangy Liberty
Desmond Palmer Pickerington North
Boys Division I   -   Honorable Mention
Giffin Kinney Delaware Hayes
Tristan Pierce Lancaster
Alex Arck Mt. Vernon
Brandon Jefferson Newark 
Matt Muntean Olentangy Liberty
Tyler Sobieray Olentangy
Darryl Levert Pickerington Central
Dajon Moore Pickerington North
Aarmanni Garnett Watkins Memorial
Tyler Dillard Olentangy Orange
Player of the Year Division I –  Mike Wells – Delaware Hayes
Coach of the Year Division I – Greg Nossaman – Olentangy Liberty
Divison II Boys- 1st Team
Jordan Barr Fairfield Union
Jordan Tomlinson Buckeye Valley
David Fraley Granville
Babe Murphy Licking Heights
Adam Shaheen Big Walnut
John Righter  Licking Heights
Reece Dupler  Lakewood
Luke Holmes Utica
Boys Division II – 2nd Team
Dalyn Loomis Lakewood
Broc Stradley Utica
Jett Swetland Highland
Kyle Mathey River Valley
Ethan Schmidt Granville
Caleb Green Buckeye Valley
DeAnthony Hosley Licking Heights
Scott Morris Licking Valley
Boys Division II Honorable Mention
Zach Laughman Big Walnut
Jack Kelly Buckeye Valley
Josh Stewart Fairfield Union
Hunter Orth Granville
Major Henry Lakewood
Doug Benniefield Licking Heights
Devin Carr Licking Valley
Spencer Kendall Utica
Curtis Belcher Highland
Aaron Mally River Valley
Boys Division II Player of the Year  - Jordan Tomlinson, Buckeye Valley
Boys Division II Coach of the Year – Donovon Barrett, Buckeye Valley
Boys Division III District 11  - 1st Team
Ryan Logan  Fredericktown
Tyler Stoyie Centerburg
Isaac McGlone Bloom Carroll
Joey Schmitz Bloom Carroll
Justin Spaulding  Elgin
Delvin McDaniel  Pleasant
Aron Thress Ananda Clearcreek
William Orr Johnstown
Hunter Martin Berne Union
Zach Wiseman Northmoor
Xavier Harris  Mt. Gilead 
Chad Campbell Northridge
Boys Division III District 11 – 2nd Team
Zac Holsopple Centerburg
A.J. James Boom Carroll
Cole Cocherl  Elgin
Austin Vannatta Liberty Union
Tyler Dornon Cardington
Garrett Karcher Northmoor
Ethan Harris Mt. Gilead 
Ryan Maniaci Pleasant
Nash Cunningham Fredericktown
Dave Judson East Knox
Jordan Blevins  Berne Union
Jake Geller Health
Boys District 11 Division III – Honorable Mention
Andrew Otto Amanda Clearcreek
Hunter McCartney Berne Union
Brandon Manley Bloom Carroll
Tyler Howell Cardington Lincoln
Jared Borton Centerburg
Dominic Susi East Knox
John Kasler Elgin
Michael Miller Fredericktown
Andrew Chacey Heath
Tim Sayer Johnstown
Gabe Phillips Liberty Union
Nic Pomeroy Mt. Gilead
Drew Garverick Marion Pleasant
Northmor
Matt Grindle Northridge
Boys Division III Player of the Year – Ryan Logan, Fredericktown
Boys Division III Coach of the Year – Mark Delaney, Fredericktown
Boys Division IV – District 11 – 1st Team
Steven Carpenter Fairfield Christian
Justin Potochnik Fairfield Christian
Jett Speelman Newark Catholic
David Meurer Newark Catholic
Bryce Staats Danville
Andy Payne Danville
Joe Delisio Fisher Catholic
Alton Frizzell Millersport
Pete Kerins Delaware Christian
Ty Burson Granville Christian
Boys Division IV – District 11 – 2nd Team
Nick Spurgus Fairfield Christian
Zach Sullivan Fairfield Christian
Conor Keck Newark Catholic
Dael Clark Village Academy
Ridge Durbin Danville
Daniel Coplin Granville Christian
Jake Stoughton Fisher Catholic
Ben Evans  Delaware Christian
Lane Flowers Marion Catholic
Alex Anderson Ridgedale
Boys Division IV – District 11 – Honorable Mention
Austin Hazen Danville
Austin Roden Delaware Christian
Clayton Christopher Fairfield Christian
Brody Taylor Fisher Catholic
Bo Griffith Gilead Christian
Caleb Patton Granville Christian
Zach Langley-Maddy Marion Catholic
Beau Thorne Millersport
Mt. Vernon Academy
Mitch Cox Newark Catholic
Spencer Golden Ridgedale
Sean McLoughlin Village Academy
Boys Division IV – Player of the Year – Jett Speelman - Newark Catholic
Boys Division IV – Coach of the Year – Doug Selvey - Danville
2013 GIRLS District 11 All-District Teams
Girls Division I – District 11 – 1st Team
Brooke Zwayer Olentangy
Christy Maciocie Pickerington North
Megan Beidelman Olentangy
Mya Walker Olentangy Orange
Brittany Johnson Pickerington North
Maggie Mitchell Newark
Taylor Agler Olentangy Orange
Katie Miller Lancaster
Kym Royster Newark
Girls Division I -  2nd Team – District 11
Phylicia Johnson Pickerington Central
Cassie Hennessy Lancaster
Paige Cashin Newark
Lydia Hyburg Olentangy
Kennedy Wilke Olentangy Liberty
Maddy Joseph Olentangy Orange
Kristen McMillen Delaware Hayes
Girls Division I -  Honorable Mention – District 11
Julie Bauer Delaware Hayes
Marin Velasquez Lancaster
Sierra Basista Mt. Vernon
Ali Cartnal Newark
Kristen Levering Olentangy Liberty
Kierstynn Myers Olentangy Orange
Katie Heath Olentangy
Alli Luther Pickerington Central
Emily Thomas Pickerington North
Lou Nickel Watkins Memorial
Division I Player of the Year – Taylor Agler – Olentangy Orange
Division I Coach of the Year – John Feasel – Olentangy 
Girls Division II – 1st Team – District 11
Abby Guinther River Valley
Kyleigh Wyeth Fairfield Union
Maddie Oberle Buckeye Valley
Kacee Salyers Amanda Clearcreek
Skylar Fleak Big Walnut
Taylor Dush Utica
Cassie Stein Licking Valley
Skyler Ortiz Licking Heights
Brittany Atkinson Granville
Girls Division II – 2nd  Team – District 11
Anna Voris Fairfield Union
Abby Barker Granville
Michaela Linn Buckeye Valley
Carlie Young Amanda Clearcreek
Ashley Salyer  River Valley
Emily Chucta Big Walnut
Rachel Londot Utica
Tory Minton Utica
Demaris Whitlock Licking Heights
Girls Division II – Honorable Mention – District 11
Sara Petty Big Walnut
Courtney Hanna Fairfield Union
Rachael Holt Granville
Abby Garcia  Highland
Brandee Painter Lakewood
Alyssa Stanley Licking Heights
Kori Caughenbaugh Licking Valley
Taylor Hyatt Buckeye Valley
Bekah Legg Amanda Clearcreek
Kelly Overton Utica
Girls Division II Player of the Year – Brittany Atkinson - Granville
Girls Division II Coaches of the Year- Landon Fraker - Buckeye Valley and Terry Logue - Utica
Girls Division III – 1st Team – District 11
Taylor Dickson Liberty Union
Morgan Kirkbride Liberty Union
Emily Williams Fredericktown
Hope Huvler Fredericktown
Stacy Fielding Centerburg
Natalie Carpenter Johnstown
Paige Cannon Johnstown
Taya Croom  Heath
Sara Pribonic Northridge
Clarisa Lyons Cardington
Kali Krownapple East Knox 
Girls Division III – 2nd Team – District 11
Kayla Casto Fredericktown
Kendall Compton Centerburg
Mikaela Weldy Centerbvurg
Laiken Valentine Johnstown
Makenzie Spang Johnstown
Cassie Hosp Pleasant 
Abby Grover Bloom Carroll
Tiffany LaRue Heath
Jace Wolf Elgin
Girls Division III – Honorable Mention – District 11
Courtney Jackson Fredericktown
Mt. Gilead
Taylor Close Elgin
Amber Brown Heath
Lindsey Daniels Centerburg
Bethany Winkler Bloom Carroll
Marissa Sheets Johnstown
Kaitlyn Kavanaugh Cardington
Northmor
Lydia George Northridge
Madi Foltz Liberty Union
Danielle Totten East Knox
Kayla Briley Pleasant
Girls Division III Player of the Year – Natalie Carpenter -Johnstown 
Girls Division III Coach of the Year – Carl Dufford - Johnstown
Girls Division IV – 1st Team – District 11
Ashleigh Parkinson Newark Catholic
Caroline Wollenburg  Newark Catholic
Jill Blacksten Newark Catholic
Logan Mattix Ridgedale
Jessica Grubb Berne Union
Brenna McCullough Delaware Christian
Leah Custer Fairfield Christian
Haleigh Hartshorn Granville Christian
Michaela Melnek Village Academy
Bri Staats Danville
Jill Blacksten Newark Catholic
Girls Division IV -2nd Team – District 11
Mara McGee Fisher Catholic
Katie Meadows Ridgedale
Shelby Walters  Berne Union
Allison Coleman Berne Union
Katie Morgan Delaware Christian
Sarah Wood Fisher Catholic
Paxton Flugga  Marion Catholic
Haley Cordle Village Academy
Hunter Ratcliff Millersport
Corie Inverso Danville
Girls Division IV – Honorable Mention – District 11
Lauren Shephard Berne Union
Madison Banbury Danville
Emily Kirkham Delaware Christian
Susannah Rauch Fairfield Christian
Alix Fields Fisher Catholic
Kyra Young Millersport
Mikala Boltz Marion Catholic
Hannah Ratterman Ridgedale
Jennifer Yohman Granville Christian
Kelly Clapper Newark Catholic
Paige Cook Village Academy
Girls Division IV – Player of the Year – Jill Blacksten - Newark Catholic
Girls Division IV – Coach of the Year – Dwayne Hurst - Berne Union