BOYS DIVISION 1 

Player of the Year:
Mike Wells, Delaware Hayes 

Coach of the Year:
Greg Nossaman, Olentangy Liberty 

1st Team
Mike Wells, Delaware Hayes
Nick Archer, Olentangy Liberty
Caris Levert, Pickerington Central
Riley Swanson, Mt. Vernon
Daniel Logan, Newark
Andy Bosley, Olentangy Orange
Jake Butt, Pickerington North
Steven Walczak, Olentangy

2nd Team
Jacob Bosiokavic, Delaware Hayes
Jake Bischoff, Olentangy Liberty
JaSean Tate, Pickerington Central
Christian Keller, Newark
Nick Deitsch, Olentangy Orange
Seth Clark, Olentangy
Bradley Fenton, Mt. Vernon
Caleb Hester, Lancaster

Honorable Mention
Gaige Linville, Delaware Hayes
Ethan Jones, Lancaster
Will O'Hara, Mt. Vernon
Jordan Dartis, Newark
Ryan Shaffer, Olentangy
Matt Kurelic, Olentangy Orange
A.J. Motika, Olentangy Liberty
Chad Nelson, Pickerington Central
DeVon Price, Pickerington North
Letrel Taylor, Watkins Memorial
GIRLS DIVISION 1

Player of the Year:
Taylor Jones, Pickerington North

Coach of the Year:
Mary Ann Grimes, Olentangy Orange

1st Team
Taylor Jones, Pickerington North
Christy Maciocie, Pickerington North
Jaila Bryant, Pickerington North
Brooke Zwayer, Olentangy
Kelly Arter, Lancaster
Maggie Mitchell, Newark
Taylor Agler, Olentangy Orange
Kelsey Lewis, Olentangy Orange

2nd Team
Phelicia Johnson, Pickerington Central
Megan Beidelman, Olentangy
Paige Cashin, Newark
Reed Huffman, Newark
Mathea Tenwalde, Watkins Memorial
Mya Walker, Olentangy Orange
Kristen McMillen, Delaware Hayes
Katie Miller, Lancaster

Honorable Mention
Keshawna Ximines, Delaware Hayes
Crystal Corley, Lancaster
Keli Thompson, Mt. Vernon
Kayla Bear, Newark
Kennedy Wilke, Olentangy Liberty
Maddy Joseph, Olentangy Orange
Lydia Hyburg, Olentangy
Amari Hawkins, Pickerington Central
Brittany Johnson, Pickerington North
Lou Nickel, Watkins Memorial
   
BOYS DIVISION 2

Player of the Year:
Jordan Tomlinson, Buckeye Valley

Coach of the Year:
Nathan Clark, Licking Heights

Todd Torbert, Licking Valley

1st Team
Grant Beam, Big Walnut
Jordan Tomlinson, Buckeye Valley
David Fraley, Granville
Derek Clark, Fairfield Union
Babe Murphy, Licking Heights
Rickey Wilson, Licking Valley
Reece Dupler, Lakewood
Luke Holmes, Utica

2nd Team
Tyler Beam, Big Walnut
Ethan Schmidt, Granville
Zach Hassinger, Buckeye Valley
Bo Keener, River Valley
Jordan Barr, Fairfield Union
Darius Strickland, Licking Heights
John Righter, Licking Heights
Hayden Ourant, Licking Valley

Honorable Mention
Adam Shaheen, Big Walnut
Chris Jackson, Buckeye Valley
Sam Green, Fairfield Union
Michael Steensen, Granville
Jett Swetland, Highland
Austen Morgan, Lakewood
Tyron Pack, Licking Heights
Nathan Wood, Licking Valley
Broc Stradley, Utica
Trevor Calhoun, River Valley
GIRLS DIVISION 2

Player of the Year:
Brittany Atkinson, Granville

Coach of the Year:
Ty Crawmer, Licking Valley

1st Team
Elizabeth Abbott, Lakewood
Abby Guinther, River Valley
Rachael Holt, Granville
Tory Minton, Utica
Leigha Moran, Licking Valley
Kacee Salyers, River Valley
Heather Thacker, Highlands
Megan Walters, Big Walnut
Kyleigh Wyeth, Fairfield Union

2nd Team
Abby Barker, Granville
Taylor Dush, Utica
Kayleigh Hammond, Big Walnut
Jenny Phillips, Fairfield Union
Courtney Ringer, River Valley
Sam Zuber, Highland
Carlie Young, Amanda Clearcreek
Dameras Whitlock, Licking Heights
Jenny Wright, Licking Valley

Honorable Mention
Skylar Fleak, Big Walnut
Anna Boris, Fairfield Union
Hannah Orth, Granville
Cassie Brown, Highland
Leighann Oder, Lakewood
Skyler Oritz, Licking Heights
Cassie Stein, Licking Valley
Taylor Smith, Amanda Clearcreek
Ashley Salyer, River Valley
Myranda Wolfe, Utica
   
BOYS DIVISION 3

Player of the Year:
A.J. Ireland, Bloom Carroll

Coach of the Year:
Tom Petty, Bloom Carroll

1st Team
Alan Andrix, Amanda Clearcreek
Tyler Mourn, Berne Union
A.J. Ireland, Bloom Carroll
Isaac McGlone, Bloom Carroll
K.C. Brown, Cardington
Ryan Logan, Fredricktown
Conner Burke, Northridge
Rodney Porter, Heath
Matt Smith, Johnstown
Kolby Snyder, Mt. Gilead
Justin Spaulding, Elgin
Devlin McDaniel, Pleasant
Charlie Burggraf, Northmor
William Orr, Johnstown

2nd Team
Joey Schmitz, Bloom Carroll
Jacob Sutton, Centerburg
Austin Smith, Amanda Clearcreek
Brady Whiting, Pleasant
David Austin, Berne Union
Ethan Harris, Mt. Gilead
Jalen Daniels, Heath
Sam Bordner, Liberty Union
Zach Wiseman, Northmor
Jake Sturges, Mt. Gilead
Aaron Estep, Johnstown
Harley O'Flaherty, Johnstown
Jalan Daniels, Heath

Honorable Mention
Robbie Watts, Bloom Carroll
Cameron Smith, Cardington Lincoln
Tyler Stoyle, Centerburg
Tanner Evans, Berne Union
Jake Roszman, Elgin
Justin Snyder, Fredericktown
Ethan Langley, Heath
Matt Smith, Johnstown
Andrew Vannatta, Liberty Union
Joseph Whiston, Mt. Gilead
Nick Brewer, Marion Pleasant
James Donner, Northmor
David Pribonic, Northridge
GIRLS DIVISION 3

Player of the Year:
Taylor Moore, Liberty Union

Coach of the Year:
David May, Liberty Union

1st Team
Emily Williams, Fredericktown
Ashley Ohler, Mt. Gilead
Jordy Ute, Elgin
Claire Harvey, Centerburg
Mackenzie Stoyle, Centerburg
Natalie Carpenter, Johnstown
Paige Cannon, Johnstown
Kianna Sedlacek, Cardington
Taylor Moore, Liberty Union
Taylor Dickson, Liberty Union

2nd Team
Lyndsay Briegel, Fredericktown
Jessie Baldridge, Mt. Gilead
Amber Brown, Heath
Stacy Fielding, Centerburg
Leah Wyman, Bloom Carroll
Laiken Valentine, Johnstown
Clarisa Lyons, Cardington
Sara Pribonic, Northridge
Hayley Gray, East Knox
Sam Payette, Pleasant

Honorable Mention
Hope Huvler, Fredericktown
Mariah Carey, Mt. Gilead
Chyenne Hedges, Elgin
Taya Croom, Heath
Carly Compton, Centerburg
Lexie Donahue, Bloom Carroll
Sarah Thomas, Johnstown
Kirsten Dever, Cardington
Madison Hess, Northridge
Morgan Kirkbride, Liberty Union
Josie Burwell, East Knox
Katey Holler, Pleasant
   
BOYS DIVISION 4

Player of the Year:
Steven Carpenter, Fisher Catholic

Coach of the Year:
Kirk Grandy, Millersport

1st Team
Bryce Staats, Danville
Ryan Zinn, Delaware Christian
Steven Carpenter, Fairfield Christian
Joe Delisio, Fisher Catholic
Kyle Streicher, Granville Christian
Tanner Kurilec, Gilead Christian
Alton Frizzell, Millersport
David Meurer, Newark Catholic
Jett Speelman, Newark Catholic
Justin Reife, Villiage Academy

2nd Team
Andy Payne, Danville
Luke McGrath, Delaware Christian
Jeremy Glick, Delaware Christian
Taylor Brady, Fisher Catholic
Haden Welch, Fairfield Christian
Justin Potochnik, Fairfield Christian
Casey Getha, Marion Catholic
Jordan Herdman, Marion Catholic
Zach Maughmer, Millersport
Mitch Cox, Newark Catholic
Aaron Thompson, Ridgedale

Honorable Mention
Quinton Ferenbaugh, Danville
MacGregor Roberts, Delaware Christian
Nick Spurges, Fairfield Christian
Jordan Shonk, Fisher Catholic
Bo Griffith, Gilead Christian
Daniel Coplin, Granville Christian
Lane Flowers, Marion Catholic
Rob Weldon, Millersport
Isaac Oberdier, Gilead
Cmayce Crouch, Newark Catholic
Nate Gordon, Ridgedale
Dael Clark, Villiage Academy
GIRLS DIVISION 4

Player of the Year:
Kirsten Dewese, Fairfield Christian

Coach of the Year:
Rob Smith, Newark Catholic

1st Team
Kate Walls, Danville
Kaytee Evangelista, Fisher Catholic
Lauren Blair, Newark Catholic
Jill Blacksten, Newark Catholic
Haley Kirby, Delaware Christian
Logan Mattix, Ridgedale
Rachel Weekley, Berne Union
Brianna Staats, Danville
Paxton Flugga, Marion Catholic
Kirsten Dewese, Fairfield Christian

2nd Team
Michaela Melnek, Village Acadamy
Olivia Rice, Danville
Olivia Canter, Granville Christian
Sarah Wood, Fisher Catholic
Caroline Wollenburg, Newark Catholic
Sarah Harp, Delaware Christian
Katie Meadows, Ridgedale
Leah Custer, Fairfield Christian
Brenna McCullough, Delaware Christian
Whitney Marshall, Ridgedale

Honorable Mention
Shelby Walters, Berne Union
Corie Inverso, Danville
Katie Morgan, Delaware Christian
Megan Austin, Fairfield Christian
Mara McGee, Fisher Catholic
Mikala Boltz, Marion Catholic
Ellen Leslie, Ridgedale
Haleigh Hartshorn, Granville Christian
Erin Sims, Newark Catholic
Haley Cordle, Village Academy