BOYS DIVISION 1 

Player of the Year:
Taylor Rieger, Olentangy Orange 

Coach of the Year:
Kurt Kaufman, Mount Vernon 

1st Team
Taylor Rieger, Olentangy Orange
Zach Joseph, Olentangy Orange 
Ryan Dierks, Newark 
Matt Bingaya, Delaware 
Joe Scott, Mount Vernon 
Trent Waybright, Pickerington North 
Andy Yazrombek, Olentangy Liberty 
Dominique Royal, Pickerington Central

2nd Team
Matt Napier, Olentangy Liberty
Tyler Kelly, Pickerington North
Ben Hoar, Mount Vernon
Anthony McGarrah, Pickerington Central
Nick Caudill, Delaware
James Kurzawa, Newark
Michael Klamo, Pickerington North
Charlie Phillips, Mount Vernon

Honorable Mention
Braxton Coleman, Delaware Hayes
Steve Bridgeman, Lancaster
Russell Doup, Mount Vernon
Ryan Sole, Newark
Zack Michael, Olentangy Liberty
Cameron Sheehan, Olentangy Orange
Chad Nelson, Pickerington Central
Justin Zielinski, Pickerington North
Tyler Lepper, Watkins Memorial

GIRLS DIVISION 1

Player of the Year:
Niki Diguilio, Mount Vernon

Coach of the Year:
Dave Butcher, Pickerington North

1st Team
Amy Buccilla, Pickerington Central 
Kavunaa Edwards, Pickerington North 
Nicole Olszewski, Pickerington North 
Caroline Welker, Delaware Hayes 
Niki Diguilio, Mount Vernon 
Kelsey Lewis, Olentangy Orange 
Taylor Agler, Olentangy Orange

2nd Team
Jasmine Henshaw, Pickerington Central 
Shelby Olszewski, Pickerington North
Chelsie Borden, Delaware Hayes 
Allyson VanGundy, Olentangy Liberty 
Brittany Wex, Olentangy Liberty 
Morgan Coakley, Lancaster 
Paige Cashin, Newark

Honorable Mention
Cindy Bowman, Delaware Hayes
Allie McRitchie, Lancaster 
Karina Shackle, Mount Vernon 
Reed Huffman, Newark 
Michelle Voss, Olentangy Liberty
Madison Joseph, Olentangy Orange 
Shelby Porter, Pickerington Central 
Taylor Jones, Pickerington North 
Lou Nickel, Watkins Memorial
   
BOYS DIVISION 2

Player of the Year:
Bryan Large, Lakewood

Coach of the Year:
Donovon Barrett, Buckeye Valley

1st Team
Justin Dassylva, Utica
John Cannell, Big Walnut
Mike Simmons, River Valley
Matt Bates, Licking Valley 
Ryan Green, Granville
Conner Litt, Fairfield Union
Tim Smith, Licking Heights 
Troy Clark, Buckeye Valley 
Justin Gingery, Olentangy 
Bryan Large, Lakewood

2nd Team
Ross Waits, Lakewood 
Tyler Beam, Big Walnut 
Bo Keener, River Valley 
Devin John, Licking Valley 
Johnny Smith, Olentangy 
Bryan Crawford, Buckeye Valley 
Deonte Holder, Licking Heights 
Kevin Mathias, Fairfield Union
Michael Hofer, Granville

Honorable Mention
Aaron Hale, Big Walnut 
Erik Wall, Buckeye Valley 
Bryan Stoltz, Fairfield Union
Scott Owen, Granville 
Kyle Creameans, Highland 
Justin White, Lakewood
Eyob Tadele, Licking Heights 
Mitch Flowers, Licking Valley 
Ben Michael-Welch, Olentangy 
Ryan Badertscher, River Valley 
Joe Metzger, Utica

GIRLS DIVISION 2

Player of the Year:
Abbie Corbett, Utica

Coach of the Year:
Michelle Snow, Utica

1st Team
Christine Delaney, Olentangy 
Jodie Jindra, Big Walnut 
Abbie Corbett, Utica 
Kaity Wyeth, Fairfield Union 
Lacie Buckey, Granville 
Tabatha Piper, Big Walnut 
Kristen Anderson, Highland
Tamra Londot, Utica

2nd Team
Emily Raiff, Olentangy 
Jessica Simpkins, Big Walnut 
Bridget Davis, Utica 
Morgan Overbey, Licking Valley 
Kyleigh Wyeth, Fairfield Union 
Kyasia Duling, Licking Heights 
Kimberly Seidell, Granville 
Lauren Hassinger, Buckeye Valley

Honorable Mention
Amanda Chucta, Big Walnut 
Ellen McDevitt-Stredney, Buckeye Valley 
Erin Competti, Fairfield Union 
Tori Overholt, Granville 
Kelsey Burt, Highland 
Tosha Henderson, Lakewood 
Brandi Hunt, Licking Heights 
Paige John, Licking Valley 
Olivia Zwayer, Olentangy 
Myranda Wolfe, Utica
   
BOYS DIVISION 3

Player of the Year:
Riley Thomas, Cardington

Coach of the Year:
Troy King, Cardington

1st Team
Skyler Simpson, Centerburg 
Brandt Lambert, Centerburg 
A.J. Ireland, Bloom Carroll 
Doug Ute, Elgin 
Darren Patrick, Elgin 
Pat Blevins, Liberty Union 
Riley Thomas, Cardington 
Thomas Hinkle, Fredricktown 
Kolby Snyder, Mount Gilead 
Riley Cannon, Johnstown 
Luke Branstool, East Knox
Roger Gleckler, Heath

2nd Team
Drew Osborne, Centerburg 
Tyler Kraft, Bloom Carroll 
RC Creamer, Elgin 
Andy McCord, Liberty Union 
David Meachem, Cardington 
Marc LeRoy, Pleasant
Corey Nielsen, Pleasant 
Shawn Block, Johnstown 
Khai Horalson, East Knox 
Jacob Hawk, Berne Union
John Murphy, Northmor
Connor Burke, Northridge

Honorable Mention
Alan Andrix, Amanda Clearcreek 
Brock Shull, Berne Union 
Isaac McGlone, Bloom Carroll 
Matt Kill, Cardington
Colin Bumpus, Centerburg 
Colton Tucker, East Knox 
Nick Clyborn, Elgin 
C.J. Ruhl, Fredericktown 
Rodney Porter, Heath 
Cody Green, Johnstown 
Zach Logue, Liberty Union 
Colin Sweeney, Mount Gilead 
Taylor Brown, Marion Pleasant 
Chris Chillik, Northmor 
Justin Howard, Northridge
GIRLS DIVISION 3

Player of the Year:
Megan White, Heath

Coach of the Year:
Doug Griffin, Heath

1st Team
Megan White, Heath 
Caitlin Haycock, Elgin 
Taylor Price, Elgin
Jessie Baldridge, Mount Gilead
Jenna Ruble, Amanda Clearcreek 
Courtney Briegel, Fredricktown 
Claire Harvey, Centerburg 
Ashley Milligan, Bloom Carroll 
Tavia Croom, Heath 
Courtney Dingess, Johnstown 
Jordan Kimes, Norhmor 
Kendra Blair, Newark Catholic 
Krista Matthews, Liberty Union 
Amy Daniel, Pleasant

2nd Team
Jordan Ute, Elgin 
Ashley Ohler, Mount Gilead
Gretchen Meyer, Amanda Clearcreek 
Abby Meyer, Amanda Clearcreek 
Michelle Crego, Centerburg 
Briana Wagner, Bloom Carroll 
Jocelyn Mithcell, Heath 
Antoinette Jolliff, Cardington 
Mary Keen, Northmor 
Lauren Blair, Newark Catholic 
Keil Ketron, Northmor 
Britney Barwick, Liberty Union 
Sierra Mazzaro, East Knox 
CeCe Guinther, River Valley

Honorable Mention
Haley Mathes, Amanda Clearcreek 
Allie Wright, <em>Berne Union 
Cassie Hughes, Bloom Carroll 
Cori Fraizer, Cardington 
MacKenzie Stoyle, Centerburg 
Haley Gray, East Knox 
Kayla Mohr, Elgin 
Lyndsay Briegel, Fredericktown
Kelly Roberts, Heath 
Lydia Ulry, Johnstown 
Brook Wilson, Liberty Union 
Erica Salisbury, Mount Gilead 
Gillian Roth, Newark Catholic 
Bridget Adams, Northmor 
Jessica Johnson, Northridge 
Chelsea Hilsher, Pleasant 
Hillary Klingel, River Valley
   
BOYS DIVISION 4

Player of the Year:
Matt Dawson, Newark Catholic

Coach of the Year:
Drew Meister, Newark Catholic

1st Team
Weston Severns, Danville 
Eric Knechtel, Fairfield Christian 
Matt Dawson, Newark Catholic 
Kyle Anderson, Ridgedale 
Nate Adams, Newark Catholic 
Joel Clark, Fisher Catholic 
Garrison Hinkle, Gilead Christian 
Adam McClatchie, Village Academy 
James Moerman, Newark Catholic

2nd Team
Mitch Clark, Village Academy
Cody Downs, Fairfield Christian
Jared Taylor, Millersport 
Jeremy Glick, Delaware Christian
Shaun Durbin, Danville 
Derrick Clark, Fisher Catholic 
Alton Frizzell, Millersport 
Phil Taylor, Newark Catholic 
Hughie Kerns, Delaware Christian 
Nick Stover, Danville

Honorable Mention
Robby Moreland, Danville
Tyler Moll, Delaware Christian
Joe Delissio, Fisher Catholic
Jacob Misher, Gilead Christian
Cody Kraner, Millersport
Kevin Cox, Newark Catholic
Joel Roberts, Ridgedale 
Matt Luebbers, Village Academy
GIRLS DIVISION 4

Player of the Year:
Kendra Votaw, Gilead Christian

Coach of the Year:
Bethany Essex, Ridgedale

1st Team
Nan Hooper, Fairfield Christian 
Amy Bishop, Fairfield Christian 
Melea Smith, Fisher Catholic 
Taylor Bradley, Ridgedale 
Karissa Johnson, Ridgedale 
Aubrey Hazen, Danville 
Kelly Mast Gilead, Christian
Kendra Votaw, Gilead Christian

2nd Team
Emily Shumaker, Fisher Catholic
Abby Guinther, Ridgedale 
Kelby Marshall, Ridgedale 
Haley Kirby, Delaware Christian 
Sarah Harp, Delaware Christian
Hannah Matheny, Danville 
Brenna Kurilec, Gilead Christian 
Kyla Morgan, Gilead Christian

Honorable Mention
Ashlee Townsend, Danville 
Brenna McCullough, Delaware Christian
Kristen Dewese, Fairfield Christian 
Kasie Miller, Fisher Catholic 
Anna Henry, Gilead Christian 
Alyssa Wenig, Ridgedale